Майстер-клас у приготуванні піци від ветерана

Минулого літа в Одесі відбулося відкриття Veteran Hub. За час роботи в його стінах, та й не тільки, побували сотні учасників бойових дій та членів їхніх родин. Вони брали участь у навчальних курсах, відвідували тематичні зустрічі, отримували психологічну та юридичну допомогу від спеціалістів і просто насолоджувались спілкуванням у колі однодумців. Крім того, учасники проєкту дбають не лише про потреби ветеранів, а й активно долучаються до військово-патріотичного виховання молоді.

Ось і цього разу координатор одеського ветеранського простору Олександр Голопотелюк завітав до Центру дітей та сімей благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ». Він розповів дітлахам про службу військових, відповідальність та патріотизм.

Після теплої бесіди з дітьми Олександр разом із ними активно взявся за приготування піци, адже добре їсти смачненьке у чудовій компанії, а готувати – ще краще! Під час приготування  він пояснював малечі, що від кожного з них залежить світле майбутнє нашої держави.

До слова, серед вихованців Центру – діти вимушених переселенців із Донецької, Луганської областей та АР Крим, а також учасників АТО/ООС.

 

За матеріалами АРМІЯinform