Майдан от реагував на скандальний пост в Facebook голови Офісу президента України Андрія Богдана: Зеленському дали неділю на звільнення Богдана.

Голова Офісу президента України Андрій Богдан на сторінці у Facebook 6 жовтня розмістив кілька зображень із ймовірною перепискою невідомих, в якій йдеться про те, що за участь в акції «Ні капітуляції» його учасникам буцімто пропонують гроші.

До трьох ілюстрацій невідомого походження і адресата голова президентської канцелярії прикріпив допис: «Скоро хтось дуже переляканий, усе вкрадене роздасть народу».

У скрінах неперевіреної переписки, яка виглядає, як електронна, вказуються «суми» у 10 і 100 гривень.

Інших подробиць чи пояснення щодо розміщеного публічно контенту голова Офісу президента не вказав.

Відповідний допис Андрія Богдана з’явився орієнтовно в той час, коли учасники кількатисячного віче «проти капітуляції», яке проходило у неділю на майдані Незалежності, рушили в урядовий квартал, зокрема під стіни Офісу президента. Там протестувальники, зокрема, вигукували «Зелю геть», «Слава нації! Ні капітуляції!», «Україна – не рояль», «Слухай націю, ні капітуляції» тощо.

Акції «Ні капітуляції!» і проти підписання так званої «формули Штайнмаєра» проходили у неділю во всіх містах України. Тому тупа спроба голови Офісу президента представити ці виступи патріотів України як проплачені акції, не що інше як спроба очорнити всіх патріотів України.

Учасники віче в Києві дали президентові термін до 14 жовтня. До цього дня Зеленський повинен публічно підтримати позицію про неприпустимість капітуляції України, а також відправити у відставку свого соратника.

“У нього тиждень. Цілий тиждень нагадуватимемо: “Капітуляції – немає” і “Богдана – у відставку”, – пообіцяли учасники акції.

Тим часом під Офісом президента на Банковій і біля будинку Володимира Зеленського були залишені “напоминалки” – шини з написом “Немає капітуляції”, тобто основною вимогою протестуючих.