Майбутні розвідники протестували незвичний полігон «Killhouse»

Killhouse – пейнтбольний полігон, що імітує двоповерхову будівлю з різноманітними приміщеннями. Цей навчальний полігон у 2014 році допомогли створити одеські волонтери.

Саме в ньому відбулось практичне заняття курсантів третього курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Одеської Військової академії.

 

Завдання курсантів провести розвідку та зачистку будівлі. Для цього їх ділять на три групи.

Перша і друга, використовуючи засоби зв’язку, з різних боків заходять в будівлю. Далі майбутнім розвідникам треба розділитися на  «двійки» і «трійки» і оглянути кожне приміщення, водночас, страхуючи один одного, взяти під контроль свій сектор території будівлі.

 

Завдання третьої групи відіграти ворожих диверсантів. Вони приховано розташовуються на кожному поверсі та створюють засідки. Ця група полюватиме на тих, хто веде «зачистку» будівлі.

Керівники занять передусім оцінювали швидкість і правильність пересування, прицільність влучань у противника, а також  вміння уникати засідок.

Нагадаємо, що На державному підприємстві «НВО «Павлоградський хімічний завод» тривають роботи зі створення кількох модифікацій коригованих боєприпасів для комплексу «Вільха».

У ПАВЛОГРАДІ СТВОРЮЮТЬ НОВІ ВЕРСІЇ КЕРОВАНИХ РАКЕТ (ВІДЕО)