Львівський бронетанковий завод відправив на передову шість танків Т-64

Держпідприємство “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, передав для потреб Міністерства оборони України чергову партію з шести танків Т-64. Про це повідомила прес-служба ДК “Укроборонпром”.

За словами директора ДП “Львівський БТЗ” Віктора Андрощука, під час карантину із 700 працівників підприємства більша частина відправлена на простій, частина співробітників працює вдома дистанційно, якщо це дозволяють їх посадові обов’язки. “Але для того, аби вчасно виконати держоборонзамовлення, майже третина працівників (в основному, робочих спеціальностей) виходить на роботу. У нас вдосталь приміщень, тому скупчень працівників немає. Медиками на прохідній проводиться температурний скринінг і лише якщо працівники відчувають себе повністю здоровими – вони перетинають контрольно-пропускний пункт підприємства”, – наголосив Андрощук. За його словами, також на підприємстві самостійно шиють маски для потреб працівників. Керівник підприємства також розповів, що ремонт та модернізація даної бронетехніки виконується в рамках державного контракту за 2019 рік, оскільки він є перехідним та повинен бути повністю виконаним у кінці другого кварталу 2020 року.

Зазначається, що відповідно до контракту, підприємство відправило вже більше півсотні одиниць відремонтованої та модернізованої бронетехніки – це танки Т-64 і Т-72, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-1, а також броньовані гусеничні пожежні машини ГПМ-54.