Літак вагнерівців знищили російські спецслужби – і це тільки початок

  Коментуючи “нещасний випадок” з очільником ПВК “Вагнер” представник ГУР Юсов заявив: “Ми ще раз побачили ціну слова “колективного путіна”.

   Христо Грозєв, засновник Bellingcat,  тиждень тому сказав: “Або Прігожина вб’ють, або він очолить ще один заколот”.

  Місце аварії літака Пригожина було загороджено аж двома рядами машин спецслужб. Для створення видимості “великої стурбованості” відкрито кримінальну справу за фактом порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту.

  Тіла загиблих під час авіакатастрофи доправили до тверського моргу, який посилено охороняють російські поліцейські.

  Одна з версій слідства: вибуховий пристрій у літак Прігожина було закладено у відсік шасі. За попередніми даними, саме в районі шасі і стався вибух у небі — в результаті відірвало крило, яке вдарило в стабілізатор. Через це бізнес-джет різко набирав висоту, а потім увійшов у штопор. Від вибухової розгерметизації салону всі, хто знаходився на борту, миттєво знепритомніли, тому пілоти не змогли доповісти про “ЧеПе”.

  Варто очікувати, що незабаром на місці аварії знайдуться обгоріла “візитка Яроша”, символіка “Азова” разом із портретом Бандери, – такий собі, типовий набір професійного “деергешника” за версією роспропаганди.

Знищення керівної верхівки ПВК “Вагнер” – це не кінець, а тільки початок

  Більшість політичних оглядачів вважають, що ліквідація найбільшого бандита і найяскравішого несистемного російського політика Пригожина разом із усією верхівкою ПВК “Вагнер” дало офіційний старт президентських перегонів 2024 року в російській федерації.

  Знищення  російськими ППО літака, в якому перебували Євген Пригожин і Дмитро Уткін, ставить жирну крапку не тільки в справі заколоту Пригожина, а і в існуванні ПВК “Вагнера”. На даний момент правляче злочинне угруповання розколоте і вступило в стадію внутрішньої канібалізації. Хоча, деякі оглядачи висловлюют пипущення, що якась частина вагнерівців може стати ядром дестабілізуючих процесів в росії, але не громадянської війни.

  Ліквідація Пригожина та Уткіна –  основний, але далеко не фінальний етап цієї “спец-спец-операції”. За задумом мають бути знищені всі командири ПВК “Вагнера”, які підтримали заколот.

  Смерть Пригожина вирішує відразу дві задачі. По-перше, прибирає з політичного поля фігуру, яка може мобілізувати і озброїти 25 тисяч бандитів-терористів, які мають бойовий досвід, і в період політичної невизначеності можуть, розпочавши власну гру, сплутати плани головним гравцям.

  По-друге, знищення Пригожина відкриває шлях до наступного етапу підготовки так званого “транзиту влади” – “чистки” в апараті міноборони Росії. Кланам спецслужб важливо заблокувати будь-які можливості Головного управління Генерального штабу Збройних сил РФ (ГРУ) втрутитися в боротьбу за владу на чиємусь боці або взагалі розпочати власну гру.

  За наявною інформацією у плануванні теракту проти Пригожина ФСБ активне сприяння ГРУ. В даному випадку ми маємо рідкісний приклад одностайності двох ворогуючих спецслужб, що додатково вказує на “глибину провини” покійного Пригожина в очах Путіна та архіважливість  його ліквідації.

  Для Кремля різні регіональні ополчення, сили тероборони та ПВК почали становити смертельну небезпеку, а тому розпочалася робота з  їх ліквідації. Підкреслено зухвалий характер знищенн верхівки вагнерівців має залякати командирів інших явних та прихованих опонентів путлерівщини. Єдиним критерієм збереження свого існування в обоймі влади може бути виключно щеняча відданість. Однак, і вона не дає жодних гарантій…

Олександр Вікторович, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Сьогодні 32 річниця Незлежності України