Лідери країн Африки поговорили з приводу припинення війни Росії проти України

  Президент Єгипту Абдель Фаттах ес-Сісі, президент Коморських островів Азалі Ассумані, президент ПАР Сіріл Рамафоса, президент Сенегалу Макі Салл, президент Уганди Йовері Мусевені та президент Замбії Хакаїнде Хічілема на зустрічі обговорили так звану “африканську ініціативу із посередництва у вирішенні конфлікту Росії з Україною”. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на канцелярію президента Єгипту.

  Лідери країн підкреслили загальну зацікавленість Африки у якнайшвидшому припиненні так званого конфлікту у зв’язку з тим, що він має величезний негативний вплив на всі африканські країни та країни світу в таких життєво важливих сферах, як продовольча безпека, енергетика та міжнародні фінанси.

  У свою чергу президент Єгипту висловив побажання, щоб так звана “африканська ініціатива” сприяла врегулюванню російсько-українського конфлікту з огляду на широкі зв’язки між африканським континентом та обома країнами. Він також підкреслив багатовимірний характер війни, який переступив географічні кордони та охопив різні частини Світу, особливо Африку, Близький Схід та країни, що розвиваються, найбільш постраждалі від наслідків так званої “кризи”.

  Прес-секретар додав, що на зустрічі було досягнуто домовленості про продовження інтенсивної роботи з просування так званої “африканської ініціативи” шляхом розробки “необхідних механізмів для заохочення позитивної участі російської та української сторін у найближчому майбутньому”. Усі пропозиції зводиться до того, що Україна має піти на поступки та виконати всі вимоги Росії і тоді конфлікт вирішиться сам собою.

  Крім того, лідери країн обмежилися загальним формулюванням важливості підтримки стабільності та миру в усьому Світі.

  Україна відкидає подібні пропозиції та наполягає на своїй власній формулі світу. Згідно з нею, російські війська мають повністю залишити територію України, а також Захід має надати гарантії безпеки у радіаційній, ядерній, продовольчій та енергетичній сферах.

НАГАДУЄМО:

Громадянська війна в Російській Федерації повільно набирає обертів