Лідери G7 вирішили продовжити надавати підтримку Україні

   Підчас зустрічі у Хіросімі лідери G7 заявили про забезпечення України бюджетною підтримкою на 2023 рік та пообіцяли посилити економічні обмеження проти Росії.

  У спільній заяві лідери G7 пообіцяли позбавити Росію технологій, які використовують країни G7, зокрема, промислового обладнання та послуг, необхідних для ведення бойових дій. Підсилити санкції фінансової системи Росії та обмежити торгівлю та використання алмазів. Зменшити доходи Росії від енергоресурсів.

  Країни G7 засуджують порушення росією Статуту ООН та закликають вивести війська та техніку з території України. “Сьогодні ми робимо нові кроки, щоб гарантувати, що незаконна агресія Росії проти суверенної держави Україна зазнає невдачі, і підтримати український народ у його прагненні до справедливого світу, заснованого на повазі міжнародного права. Наша підтримка для України є непохитною. Ми не відчуватимемо втоми. у наших зобов’язаннях зменшити наслідки російських протиправних дій для решти світу”, – йдеться у заяві лідерів G7.

  Антипутінська сімка також вирішила виявляти, заморожувати та заарештовувати активи росіян під санкціями та посилити санкції проти росії і боротися зі схемами їх обходу. Продовжити надавати допомогу Україні у сфері безпеки та змусити росію заплатити за післявоєнне відновлення України.

НАГАДУЄМО:

Одного хабарника заарештували, а інший втік з-під арешту за кордон