Лазертаг допомагає відпрацювати двосторонній вогневий контакт

У підрозділах морської піхоти тривають заходи інтенсивної бойової підготовки. Цього разу на базі Міжвидового центру підготовки військових частин і підрозділів, що на Миколаївщині, з підрозділом одного з батальйонів окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського були проведенні заняття із застосуванням системи лазерного симулятора двостороннього вогневого контакту.

Темою заходу стала підготовка та ведення наступальних дій в урбанізованій місцевості.

Навчання проводилось із застосуванням системи лазерного симулятора двостороннього вогневого контакту, більш відомої як лазертаг.

Лазертаг або лазерний бій (від англ. laser – лазер, і tag – позначка) — військово-спортивна гра, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней безпечними «лазерними» пострілами.

На однострій та спорядження бійців закріплюють спеціальні сенсори, а на зброю – випромінювач. Коли промінь зі зброї потрапляє на сенсори, спрацьовують візуальні датчики, які позначають ураження. Також уся інформація виводиться на звичайний планшет, за допомогою якого керівник занять може бачити результати прийнятих рішень у реальному часі.

Ця система допомагає навчити військовослужбовців краще орієнтуватися на полі бою. Вже доведено, що майже сімдесят відсотків бійців під час бою ведуть хаотичну стрільбу й лише тридцять – прицільну. Нині ж з допомогою технологій ми можемо відпрацювати ці моменти заздалегідь, адже коли людина бачить, що дістала ураження, то переосмислює свою поведінку й починає діяти правильно.

 

 

За матеріалами АрміяInform