Китай збирається надати військову допомогу росії

  Офіційні особи США заявили, що, згідно з розвідувальними даними, Пекін збирається надати військову допомогу путінському режиму за “тіньовими схемами”. Чиновники не стали детально описувати, з якими саме розвідданими вони знайомилися, але їх оприлюднення на Мюнхенській конференції викликало у союзників серйозне занепокоєння. про це пише УНІАН.

  Держсекретар США Блінкен збирається порушити питання про зміну пріоритетів Китаю на зустрічі зі своїм китайським колегою Ван І, якщо вона відбудеться. На сьогодні з питанням про зустріч представників США та КНР сторони остаточно не визначились.

  Віце-президент Камала Харріс також згадала про підтримку Китаєм росії під час свого виступу в Мюнхені: “Ми також заспокоєні тим, що Пекін поглибив свої відносини з Москвою від початку війни”.

  У минулому місяці адміністрація Байдена висловила занепокоєння з приводу продажу китайськими компаніями нелетального обладнання росії, включаючи бронежилети та каски. Однак, Китай поки що утримувався від більш серйозної військової допомоги. КНР не мав бажання псувати відносини із світовою спільнотою. Але тепер з’явилися інформація, що Пекін збирається переглянути свою позицію. Голова китайського МЗС Ван Я має намір відвідати Москву до кінця лютого цього року.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 360 доба