Китай готовий розширити імпорт, а Іран підтримав територіальну цілісність України, – спецоперація йде за планом!

  Кремлівський глашатай пєсков назвав нічну атаку по Одесі “відплатою за Кримський міст”. У міністерстві оборони Росії заявили, що нібито вдарили по паливосховищам і виробництву водних дронів, особливо підкресливши при цьому, що “всі цілі були вражені”.

  Хронологія “враження всіх цілей ” наступна:

  • 19 липня: Росія ракетним ударом знищує в Одесі 60 тисяч тонн зерна, яке призначалося для Китаю.
  • 20 липня: Росія продовжує “вражати всі цілі” в Одесі – внаслідок ракетного удару пошкоджено будівлю генерального консульства Китаю в центрі міста.
  • 20 липня: Китай готовий розширити імпорт з України, йдеться у заяві Міністерства комерції КНР.

  Схоже, «спецоперація» з розвороту Китаю у бік України йде за планом. Але й це ще не все.

  Після того, як Росія засумнівалася в праві власності Тегерана на три невеликі острівці в Перській затоці, Іран раптово підтримав територіальну цілісність України. Так, у МЗС Ірану заявили, що Іран визнає територіальну цілісність кожної країни, включно з Україною, і це має бути головним пріоритетом усіх країн на основі міжнародного права.

  В той же час в Україні вибудовують новий маршрут для експорту зерна. Про це повідомляє Sky News із посиланням на офіційний лист, направлений Агентству судноплавства ООН. “Його мета – сприяти розблокуванню міжнародного судноплавства у північно-західній частині Чорного моря”, – йдеться у листі.

НАГАДУЄМО:

Міноборони України заборонило судноплавство в районах Північно-Східної частини Чорного моря та Керч-Єнікальським каналом