Київська область – найактивніша з реалізації соціального проєкту Активні парки – локації здорової України

  Київську область відзначили нагородою від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Нагородження відбулося у Борисполі на першому в Україні фестивалі “Родина координаторів Активних парків Київщини”. Про це повідомляє Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

  Протягом трьох днів 120 активістів, які займаються реалізацією соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України” навчалися теорії та вправлялися на практиці для підвищення компетентності у впровадженні здорового та активного способу життя.

  “Активні парки” — проєкт Міністерства молоді та спорту. Це місце фізичного відновлення, платформа для психологічної підтримки та соціальної реінтеграції ветеранів війни та людей з інвалідністю у суспільство. Київська область стала пілотним регіоном для втілення соціального проєкту “Активні парки — локації здорової України”.

  Метою програми є залучення людей усіх соціальних груп до фізичних тренувань і пропагування здорового та активного способу життя. Парки обладнані багатофункціональними тренажерами. Вони є у всіх 7 районах Київщини.

  Кожна з локацій має свого координатора, деякі з них – учасники бойових дій. Вони залучають до активностей побратимів, ветеранів війни.

НАГАДУЄМО: