Кремлівська маріонетка Пасічник зібрався провести загальну мобілізацію тих, хто ще залишився

    Кремлівська маріонетка Леонід Пасічник оголосив про про початок «загальної мобілізації» на території «ЛНРії». Пасічник пригрозив, що мобілізація відбуватиметься у два етапи:

  • у першу чергу “загребуть” тих дурників, які отримала паспорти «лнр» та рф, а також “відповідають конкретним військово-обліковим спеціальностям”;
  • друга черга – це решта чоловічого населення окупованої рашистами області віком від 18 до 65 років, які вважали себе “поза політикою” і не чинили спротив рашистам останні вісім рків.


  Анонсовані мобілізаційні заходи розпочнуться 01 вересня 2022 року. Про терміни закінчення кампанії – не повідомлялось. Схоже, що вони триватимуть “до останнього шахтьора”.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Також стало відомо, що до окупованого Довжанська (раніше – Свердловськ) Луганської області прибув особовий склад росгвардії для виконання адміністративно-поліцейських заходів. Вони спрямовані на пошук та затримання дезертирів з-поміж військовослужбовців «л/днр» та зс рф.  

 

  Передбачається проведення перевірок документів населення, перевірок транспортних засобів. При цьому, росгвардійці не підпорядковуються місцевим маріонеткам. Стало відомо що вони “на загальних підставах” здійснили обшук голови окупаційної адміністрації Довжанська колаборанта Андрія Сухачова.

 

Заставка НАГАДУЄМО