Кремлю негайно потрібен ще один “мінськ”, – Михайло Подоляк

   Ідея зустрічі Володимира Зеленського із володимиром путіним в рамках Конференції ООН щодо зміни клімату вигідна тільки росії, вважають в Офісі президента. З ініціативою проведення такої зустрічі виступив президент ОАЕ Мухаммад бін Заїд.

  Радник глави ОП Михайло Подоляк вважає, що ідею президенту ОАЕ підкинули з росії. Зараз Кремль прагне негайно розпочати “переговорний процес”, щоб повторити попередній сумнозвісний сценарій з так званими “мінськими домовленостями”. Про це він сказав в ефірі національного телемарафону.

  «Феномен дуже примітивний. Вони хочуть запустити переговорний процес, звісно, не заради якогось результату. Ніякого результату не буде. А заради „Мінська два“ — самого процесу, який по ходу свого просування дозволить росії далі вбивати, далі провокувати, далі інвестувати гроші в різні осередки нестабільності не тільки в Україні, а й по світу, далі проводити корупційні якісь дії і так далі. Тобто росії потрібен переговорний процес виключно в рамках посилення злочинних дій», — пояснив Подоляк.

  Подоляк нагадав, що в рамках міжнародного права росія вважається країною, яка окупувала територію іншої держави. Але вести діалог з країною-злочинницею до моменту деокупації територій України просто неможливо, підкреслив Радник глави ОП. «Тобто злодій і вбивця пропонує тепер політично і юридично врегулювати свої злочини», — вказав Подоляк.

НАГАДУЄМО:

Росіяни знову успішно модернізували радянське озброєння