Кремль вимагає гарантії безпеки від Заходу, а 74% росіян висловилися ЗА продовження війни

  74% росіян висловилися «за» продовження війни рфії проти України. Світ тим часом продовжує розділяти уряд Росії та народ Росії. У своєму інтерв’ю 03 грудня 2022 року президент Франції заявив, що Заходу слід подумати, як поставитися до «гарантій безпеки» для Росії , якщо президент Володимир Путін все ж таки погодиться на переговори щодо припинення війни в Україні.

 

Це якийсь дикий феномен: 74% росіян досі підтримують продовження війни РФ проти України, фото-1

  Давид Арахамія заявив, що Україна готова забезпечити «гарантію безпеки» для росії: «Для цього (Росії – ред.) достатньо: залишити територію нашої країни (України – ред.), виплатити репарації, покарати всіх військових злочинців і добровільно здати ядерну зброю».

 

  Секретар РНБО Олег Данилов теж жорстко відреагував на слова Еммануеля Макрона, який заговорив про гарантії безпеки РФ. Він наголосив, що зараз треба гарантувати безпеку Світу від Росії, а не навпаки.

 

  “Країні-терористу та вбивці хочуть надати гарантії безпеки? Замість Нюрнберга – підписання угоди з РФ та рукостискання? Українська кров на руках Путіна не завадить? Дивна логіка підкилимної дипломатії, час якої скінчився. Єдина гарантія – це гуманізм європейської судової системи: після вироку суду в Гаазі не передбачено страти”, – висловив свою думку Данилов.

 

  «Росія цинічно ставить цивільне населення України під приціл. Російські війська вбили тисячі громадян України. Російські атаки призвели до загибелі дітей, руйнування шкіл та розгрому лікарень», – наголосив міністр оборони США Ллойд Остін. – Світ бачить тиранічну та смертельну війну, яку ніхто не хотів би пережити», – додав міністр оборони США.

 

  «Гарантії безпеки», які вимагає Росія, спричинять частковий демонтаж НАТО шляхом повернення Альянсу до кордонів 1997 року та наданні москві права вето на майбутнє розширення Альянсу, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW). Заява Еммануеля Макрона посилила російську інформаційну спецоперацію про необхідність Заходу обговорити «гарантію безпеки» для Москви, вважають аналітики ISW.

 

Заставка НАГАДУЄМО