Кремль на півдні України створив Дніпровську групу військ

  За підсумками візиту путіна на окуповану рашистами південну Україну 18 квітня 2023 року, кремль випустив прес-реліз у якому поміж розписування дій президента рфії було згадано про «Дніпровську групу військ». У зв’язку з наведеною інформацією у Військовій розвідці Великобританії припускають, що рфія створила нову групу військ для оборони окупованого півдня України.

  На початку вторгнення в 2022 році, російські сили були організовані в групи військ, назви кожної з яких відповідали назві свого військового округу, наприклад, Західна і Центральна групи військ. Існування нової групи військ дає підстави вважати, що відбулося переформатування і минулорічна організація російських військових банд сильно змінилася.

  Завдання «Дніпровської групи», швидше за все, полягає в обороні південного сектору окупованої території захисті від літнього наступу ЗСУ, і особливо його південно-західного флангу, який в даний час обмежений рікою Дніпро.

  Враховуючи схильність рашистів до наслідування успіхів “дєдов” під час Другої Світової війни, можна допустити, що в тилу двох рашистських окупаційних угруповань, які діють на території Херсонської і Запрізької областей, створено такий собі “Стєпной фронт”.

  Продовжуючи проводити аналогії з літом 1943 року, можна допустити, що його завдання стримати наступ ЗСУ, після того, як героїчно загинуть рашистські війська в Херсонській та Запрізькій областях, та не допустити просування ЗСУ вглиб Кримського півострова. А дочекавшись повного виснаження наступаючого угрупування ЗСУ, «Дніпровська група військ» може отримати наказ перейти у контрнаступ, як колись було із “Стєпним фронтом“.

  Більш реалістичним є бачення того, що головним завданням на кілька наступних років, можливо, навіть, десятків років, буде утримання контролю над захопленими росією українськими територіями і використання їх для підготовки чергового наступу на Україну. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 422 доба – тривають бойові дії