«Косолапов, візьміть, будь ласка, слухавку!» – ветерани

Жителя Вовчанська, учасника АТО Геннадія Гончарова з 92-ої бригади, поранило на фронті у 2016 році.  Після вибуху, чоловік потрапив до госпіталю з сильним внутрішнім крововиливом.

Тепер, після чергової операції, він має пройти медкомісію (МСЕК) у Харкові для отримання відповідної групи інвалідності. Проте дістатися туди з Вовчанська самостійно тяжкопораненому бійцю самостійно дістатися.

Ще в понеділок Сергій Красовський, голова ГО “Відокремлений підрозділ Спілки Ветеранів АТО” міста Вовчанськ, звернувся з проханням до очільника місцевої райдержадміністрації Анатолія Косолапова надати машину для транспортування пораненого бійця до обласного центру.

Сергій Красовський говорить – подзвонив до райадміністрації о 7:45. Районний очільник пообіцяв перетелефонувати в найближчий час. На наступний дзвінок пан Косолапов знову побіцяв перетелефонувати. Ну а потім і взагалі просто перестав відповідати.

Ветерани дивуються: «Раніше був голова, Мірошник, завжди допомагав біді у скруті. А цей допомагати не хоче. Ну що воно таке?».

Сергій Красовський все ж вирішив проблему: допомогли працівники місцевої МСЕК. Проте у нього все ж є кілька прохання до пана Косолапова. Він просить журналістів передати очільнику райради: «Косолапов, візьміть будь ласка, слухавку!».