Корупцію в міноборони намагаються представити як звичайні реалії ринку

  Попри спроби Міністерства оборони України представити закупівлю турецьких курток, як щось близьке до ринкових реалій, то це не так. Ось кілька прикладів того, що ціна 86 доларів за куртку – це супермаржинальна оборудка ціною в $30 мільйонів. На скрінах з турецьких сайтів можна знайти курточки для військових по ціні від $38 до $68 за ОДНУ штуку – це у роздріб.

Резнікова можуть відправити не лише у відставку, – корупційний скандал набирає обертів

  В Україні куртки з турецької поставки магічним чином з’явились у продажі на OLX (на даний момент вже все розпродано) по ціні 1000 гривень за куртку, або $27 доларів. Тобто їх в Україні реалізували фактично по тій же ціні, що завезли із Туреччини.

  У зв’язку з цим стає більш зрозумілою раптова ініціатива “ЗЕ-влади” з організації “нещадної боротьби з корупцією”, озвучена президентом Володимиром Зеленським.

  “Ідея прирівняти корупцію до держзради належить Татарову і Єрмаку. Ідея проста, щоб корупційні справи передавати від НАБУ до СБУ. І щоб підконтрольне Офісу Президента СБУ займалось цими справами.
Це взагалі не подобається нашим західним партнерам. І вони це стопнули. Але тепер ідея перейшла в новий виток. Ці справи зможуть розслідувати і СБУ, і НАБУ. А от ЯКА ОРГАНІЗАЦІЯ саме буде розслідувати – буде вирішувати …. ГЕНПРОКУРОР.
Тобто, як все буде: всі корупційні справи, в яких замішана влада, буде займатись СБУ, а де всі інші – НАБУ. І по лінії СБУ можна буде все спустити на тормози і вийти чистим з води.
Я вважаю це дуже поганою ідеєю. Ми вибудували систему антикорупційних органів. Вони мають цим займатись. Ручне управління – завжди погане управління”, – коментує ситуацію нардеп Олексій Гончаренко.

  На останок варто зазначити, що за “історією із закупівлі турецьких курток” слдкують не тільки українці, а й міжнародні партнери України.

Юріс Шалтіс, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Папа римський Франциск наговорив зайвого на форумі у у Санкт-Петербурзі