Кораблям ЧФ зараз безпечніше перебувати на бойовому чергуванні, ніж у бухтах у Севастополі, – Братчук

  Генштаб ЗСУ оголосив про початок “гарячого курортного сезону” на Криму. В результаті “випадкового загоряння” на нафтобазі чорноморського флоту рфії вогнем було знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, загальною ємністю близько 40 тисяч тон. Втрат серед рашистів, як завжди, немає.

  “Вони (капітани кораблів ЧФ – ред.) зараз проситимуться виходити на бойове чергування, тому що це, мабуть, трішки безпечніше, ніж перебувати в бухтах тимчасово окупованого Севастополя. Хоча та сама “бавовна” має риси “рости” і в морській воді”,підкреслив Голова Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

  
  За словами речниці ОК «Південь» Наталії Гуменюк, після пожежі на нафтобазі в Севастополі у російських військових “високий ступінь тривожності”, тому вони намагаються евакуювати свої сім’ї і по можливості самі виїжджають із півострова.

  “Те, що підірвано логістику ворога, – один з елементів підготовки до потужних активних дій Сил оборони, ми говоримо вже тривалий час. І ось ця робота і є підготовчою до широкого повномасштабного наступу, на який всі очікують”, – зазначила речниця ОК «Південь».

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – триває 431 доба широкомасштабної збройної російської агресії