Контррозвідники СБУ запобігли діяльності російських агентів

Двоє українських громадян займалися збором інформації на користь Росії. Раніше, для збору таємних відомостей щодо боєготовності та забезпечення Збройних Сил України, їх було завербовано ФСБ Росії. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. 

 

 

“Оперативники спецслужби задокументували, що агентам поставили завдання отримати секретні документи. Зокрема, про ефективність застосування нових зразків озброєння та військової техніки Збройних Сил України під час проведення АТО/ООС. Вони також мали дізнатись про перспективи оснащення та переозброєння частин і підрозділів української армії. Для виконання завдання агенти ворожої спецслужби намагалися за гроші завербувати розвідника однієї з військових частин” – йдеться у повідомленні. 

 

 

Агентів затримали “на гарячому” під час  контрольованої передачі “таємних” документів та спроби їх переправлення російським кураторам обумовленими каналами зв’язку. Операція відбувалася згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

 

Наразі стосовно викритих агентів ФСБ РФ здійснюються процесуальні заходи за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

 

Припинення протиправної діяльності відбувалось під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури.

 

Нагадуємо: