Командувач Сухопутних військ ЗСУ нагородив поранених військовослужбовців

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський під час перебування у Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ» завітав до поранених військовослужбовців.

 

Спочатку генерал-лейтенант Олександр Сирський відвідав відділення реанімації та інтенсивної терапії,  згодом – Клініку ушкоджень. Спілкуючись з пораненими бійцями, командувач Сухопутних військ з’ясував не лише стан здоров’я хлопців, умови їх перебування та лікування у медичному закладі, а й наявність проблемних питань соціального захисту. Останнє – для активного сприяння зі свого боку в їх вирішенні.

 

– Це найменше з того, що я можу сьогодні зробити для українських захисників, вшановуючи їхню звитягу та жертовність, яка є яскравим прикладом для наслідування наступними поколіннями. Бажаю воїнам скорішого одужання й повернення до своїх близьких та рідних, – наголосив генерал-лейтенант Олександр Сирський.

 

Під час спілкування з медичним персоналом госпіталю високопосадовець зауважив, що за останні сім років українські військові лікарі врятували тисячі життів українських воїнів. Олександр Сирський вручив керівництву клінічного центру нагороду для старшого ординатора травматологічного відділення, полковника медичної служби Володимира Бондаренка – відзнаку за зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм. Медик не мав змоги отримати її особисто, так як у той час знаходився у операційній, де у складі медбригади виконував хірургічне втручання.

 

Іван Арєф’єв, Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України