Команда ГО Спілка ветеранів АТО зустрілась із керівниками Савинської територіальної громади

  Команда ГО “Спілка ветеранів АТО” продовжує працювати над розвитком і реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Сполучених Штатів Америки. Вчора представники ГО «Спілка ветеранів АТО» у рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” здійснили візит до Савинської територіальної громади.

  Під час зустрічі ветерани мали можливість обговорити з представниками органів місцевого самоврядування , державних інституцій нагальні проблеми й питання підтримки ветеранів та членів їх родин в даній ТГ.

  Варт відзначити, що Савинська ТГ вже прийняла програму одноразової адресної матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2023-2025 роки.

  Проблемою для обговорення стало питання відсутності програм підтримки ветеранського руху у цій територіальній громаді, що створює певні проблеми в соціальній інтеграції ветеранів, які повертаються до мирного життя після війни.

  «Ця прогалина у підтримці ветеранів потребує невідкладного врегулювання та впровадження ефективних програм, спрямованих на підтримку їхньої реінтеграції. Разом із ГО «Спілка ветеранів АТО» ми будемо сприяти реінтеграції наших захисників та захисниць до цивільного життя», – прокоментувала ситуацію начальниця Савинської селищної військової адміністрації Оксана Супрун.

  Також під час зустрічі обговорювалися актуальні потреби у психологічній допомозі серед ветеранів. Психолог проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» Ганна – Марія Саппа відзначила: «Підтримка у цьому напрямку є критично важливою для стабілізації та успішної адаптації ветеранів у нових життєвих умовах. Саме тому у рамках нашого проєкту є можливість отримати психологічні консультацій як в офлайн, так і в онлайн форматі».

НАГАДУЄМО: