Коли у нас з’явиться Військова поліція?

Законопроєкт про створення Військової поліції в системі Міністерства оборони України мав бути внесений на розгляд Верховної Ради України до 31 березня поточного року. Але документ ще не дійшов до парламенту.

АрміяInform звернулася по коментар до керівника робочої групи з розроблення законопроєкту у Верховній Раді, народного депутата України Ірини Верещук.

‑ Через зміну керівного складу Міністерства оборони України та карантинні заходи розгляд законопроєкту про Військову поліцію робочою групою поки що призупинено. Ми домовилися із заступником міністра оборони, що повернемося до цього питання, коли документ буде опрацьований і погоджений новим керівництвом відомства. Найближчим часом чекаємо на відповідь, – зазначила Ірина Верещук.

Нагадаємо, що своїм Указом № 837/2019 від 8 листопада 2019 року Президент України Володимир Зеленський, зокрема, визначив до 31 березня 2020 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо утворення в системі Міністерства оборони України Військової поліції як правоохоронного органу.

 

 За матеріалами АрміяInform