Кількість загиблих під час землетрусу в Туреччині зросла до 9057 осіб

  Кількість загиблих під час землетрусу в Туреччині зросла до 9057, поранено 52 979 осіб. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив надзвичайний стан на південному сході країни на три місяці через землетрус.

  Група “Білі шоломи”, яка організовує волонтерські пошуково-рятувальні операції в контрольованих повстанцями районах Сирії, зафіксувала 1400 смертей.

  Турецькі соціальні мережі заповнені повідомленнями людей, які скаржаться на відсутність пошуково-рятувальних робіт у їхніх провінціях. Журналісти AFP не змогли отримати доступ до соціальної мережі у всій Туреччині.

  Моніторинг соціальних мереж netblocks.org показав, що Twitter став обмеженим, а потім повністю заблокованим у всіх основних операторів мобільного зв’язку. Сервіс, як і раніше, працює з використанням VPN-сервісів.

  Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган визнав недоліки у реагуванні на землетрус і сказав, що “неможливо бути готовим до такого лиха” під час візиту до епіцентру землетрусу. Про це інформує Anadolu.

  Ердоган зазначив, що до масштабів і поширеності руйнувань, спричинених землетрусом, додалася складність погодних умов. Він також відповів критикам, заявивши, що “безчесні люди” поширюють “брехню та наклеп” про реакцію уряду.

НАГАДУЄМО:

Президент Туреччини оголосив надзвичайний стан на південному сході країни