Харківський КЕВ позбавив ветеранів війни можливості створення власного реабілітаційного центру

  В той час, коли наші воїни боронять Україну, Харківський квартирно-експлуатаційний відділ (КЕВ) вирішив завдати їм удару в спину. Чиновники місцевого КЕВ в односторонньому порядку на початку 2023 року достроково розірвали договір оренди на нежитлове приміщення – яке ветерани  війни планували використовувати для створення власного реабілітаційного центру.

  Але й цього “тиловим героям” здалося замало – вони ще й вивезли звідти все обладнання та майно, яке ветерани планували застосувати у цьому проекті після повернення з фронту. Завдяки зусиллями Харківського КЕВ безслідно зникли:

  • апаратний стіл для проведення реабілітації хребта,
  • обладнання для відновлення опорно-рухального апарату,
  • офісні меблі, телефони і навіть сигналізація.

  “Дана ситуація кольорово показує хто і чим займається в рядах ЗСУ. На жаль, як ми бачимо, ЗСУ – це не ікона, а навіть не армії святих: скотське відношення до ветеранів, що віддали своє здоров’я та завзяття захисту України – дбайливо зберігається з радянських часів у деяких особистостей”, – обурюються ветерани.

  Своє звернення до командування ЗСУ по допомогу ветерани оприлюднили на сайті “ГО “Спілка ветеранів АТО”:

  “ГО “Спілка ветеранів АТО” звертається до командування ЗСУ та силових органів з вимогою розібратися в тому, що відбувається під час війни у Харківському КЕВ та в даній конкретній ситуації з майном ветеранського реабілітаційного центру”

НАГАДУЄМО:

Українські ветерани не можуть реалізувати своє право на отримання землі