Харківське ноу-хау: жалоба з «перервою на свято»

«Жалоба з перервою на свято»: Харків і після смерті Кернеса не перестає дивувати. Про це український журналіст і блогер Андрій Капустін пише на своїй сторінці в Facebook

 

У Харкові в зв’язку зі смертю мера Геннадія Кернеса спочатку оголосили триденний траур – 17, 18 і 19 грудня. Потім «можновладці»  подумали і вирішили, що 19 грудня для жалоби якось не зовсім підходить, бо це «Свято Миколая», ялинка та інші хлопавки, і вирішили, що 19 грудня 2020 року замість анонсованого жалоби таки буде свято, а траур відновиться вже в день відспівування тіла Кернеса о 7 годині ранку в православному храмі УПЦ МП, тотальним прощанням з тілом в оперному театрі і подальшим захороненням, вже 23 грудня 2020 року.

 

Журналіст зазначає, відтепер харківська міська влада просто зобов’язана запатентувати фішку «жалоби з перервою на свято», бо ще такого в світі раніше ніде не було. Але і це ще не все. Як з’ясувалося, під час «перерви траурних заходів», дітям в школах міста почали терміново вручати всілякі цукеркові подарунки від імені вже покійного Геннадія Кернеса.

 

Андрій Капустін пише, зрозуміло, що за все це було сплачено до того, як Кернес помер, а перепаковувати подарунки в іншу обгортку просто «задавила жаба». Так що в підсумку, в перерві між «трауром номер один» і «трауром номер два» дітлахи мали змогу отримати цукерки. Причому, ще до похорону і поминального обіду.

 

Нагадуємо: