Харківська обласна громадська організація Спілка ветеранів АТО звернулася до президента України Володимира Зеленського

  Громадська організація «Спілка ветеранів АТО», одне за найчисельніших об’єднань учасників АТО/ООС Сходу України, звернулося до президента України Володимира Зеленського з вимогою найскорішого розгляду петиції «Демобілізувати за бажанням мобілізованих військовослужбовців, які відслужили один рік», що зареєстрована на сайті офіційного інтернет-представництва президента України за №22/163044-еп, яка вже набрала необхідні 25 тисяч підписів.

 

  Члени ГО «Спілка ветеранів АТО» зазначають. що в умовах, коли російська агресія розпочалася через неготовность України дати миттєву блискавичу та сильну відсіч рашистам прямо на кордонах нашої держави, Україна, як правова держава, все ж таки має дотримуватись законів навіть в умовах війни.


  Реалії російсько-української війни вимагають встановлення справедливості і приведення до норм Конституції ситуації з терміном мобілізації громадян України, призваних до лав ЗСУ, НГУ, ДПСУ, інших військових формувань.

 

  Ветерани АТО/ООС прпонують встановити чіткі та прозорі умови і терміни:
– для демобілізації мобілізованих та добровольців, які навесні 2022 року стали на захист України;
– для мобілізації наступної хвилі українських громадян, які мають стати на заміну їм на захисті нашої держави;
– для бажаючих нести службу за контрактом.
На відміну від рф, Україна – правова держава. Том ті, хто з 2014 року пішли боронити України – вони, більшою частиною, зараз теж знову воює. Тому вони вважають, що сьогодні є нагальна потреба в запровадженні відповідних юридичних рішень, зазначених в петиції за №22/163044-еп. Ветерани впевнені, що це тільки підсилить боєздатність ЗСУ та підвищить в українському народі дух опору московській агресії.

 

Заставка НАГАДУЄМО