Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО”: флешмоб #Нідефолту

Боротьба за Україну точиться на багатьох фронтах. Ми боремося з російською збройною агресією на фронті, пандемією по всій країні, ідіотськими капітулянськими ініціативами Офісу Президента України і разом з тим – за бодай залишки економічної сталості. В цій ситуації Рух Ветеранів України не може і не буде залишатись осторонь боротьби за законопроект, який в ЗМІ називають “АнтиБєня”.

Нагадаємо, що законопроєкт №3260 унеможливить відміну рішення НБУ про націоналізацію/ліквідацію банків та повернення несправедливої компенсації з Державного бюджету їх попереднім власникам. Цей законопроект знімає ризики розбалансування фінансової системи України та необгрунтованого навантаження на Державний бюджет у важкий для країни період світової економічної кризи.

Говорячи людською мовою, це не дасть олігарху Коломойському В ТРЕТІЙ РАЗ вкрасти у українського народу величезні гроші і остаточно добити економіку України, призвівши до дефолту. Який, в ці буремні часи, ми як держава просто не переживемо. Звісно, що олігархічні шістки всередині монобільшості, які зайшли туди по квоті того ж Коломойського, зараз впевнено торпедують цю ініціативу. Адже в них мами люблять швидкість, а самі вони люблять колег-сепаратистів типу Максима Бужанського.

Натомість та частина народних депутатів, в яких вистачає клепки або інстинкту самозбереження не потрапляти остаточно в перелік ворогів народу, запустили флешмоб #Нідефолту, в якому закликають прийняти законопроект. Цитуємо депутата-ветерана Єгор Чернєв : “Нас намагаються переконати в тому, що дефолт – це добре, мовляв, не віддамо гроші закордонним баригам, а віддамо їх нашим людям. Це абсолютна єресь. Такі розмови розраховані на людей, нездатних критично мислити та бачити на крок уперед. Адже агітатори від Привату не говорять людям, що буде потім. А потім — конфлікт з усіма нашими західними стратегічними партнерами, фінансовий бойкот України, крах національної валюти, гіперінфляція, тотальне безробіття, шалений сплеск злочинності. Дев’яності роки будуть здаватися нам роками нечуваної стабільності.”

Рух Ветеранів України звертається до усіх ветеранських об’єднань по всій країні з проханням негайно увійти в контакт зі своїми депутатами-мажоритарниками і задати їм просте питання – чи планують вони голосувати за Україну, чи вже взяли прокляті срібники від Коломойського? І чи усвідомлюють вони наслідки.

Наслідки як для країни в цілому, так і для них особисто.

Слава Україні!