Керівництво ПВК Вагнер вирішило відпустити додому всіх зеків, які вижили на війні

  ПВК “Вагнер” “скидає баласт” – керівництво вирішило відпустити додому всіх зеків, які були ними завербовані в найманці. Рашистські «жельтмени вдачі» втратили 3/4 особового складу під час штурмів Бахмута, заявив один із командирів військових злочинців. Всього було 78 тисяч бойовиків: 49 тисяч зеків і 29 тисяч “профі” та добровольців. Під час «м’ясних штурмів» було вбито 22 тисячі тяжко поранено 40 тисяч. Сьогодні на Білорусь поїдуть 10 тисяч, а у відпустці перебуавє 15 тисяч терористів.

  До “математики” вагнерівців є запитання, але це перша розгорнута відповідь від самих рашистів-терористів. ЗСУ, ціною значних втрат, виконали завдання – перемололи один із найефективніших підрозділів російських окупантів.

  Зеків, що дивом вижили, керівництво ПВК «Вагнер», за інформацією росЗМІ, відпустило. Тепер вони «відпочивають» у готелях Анапи в очікуванні помилування. Приблизно 400 засуджених заїхали до готелю у селищі Витязево. “Військові злочінці здають свої нагороди в ломбард і напиваються, влаштовуючи бійки з відпочиваючими та працівниками готелів. Натовпами ходять повії, в номерах бруд, гадять прямо на ліжках”, – скаржиться персонал готелів.

   Зірка Голлівуду Джордж Клуні звинуватив “вагнерівців” у терористичних діях і запропонував країнам Заходу об’єднатися в коаліцію з метою “розриву бізнес-імперії” цієї компанії. Американський актор наголосив, що “вагнерівці” жорстоко розправляються з усіма свідками своїх злочинів, включно із жінками та дітьми і закликав ліквідувати ПВК “Вагнер”.

НАГАДУЄМО:

Під час війни Міноборони не замовило Укроборонпрому жодного дрону-камікадзе