Керівник Офісу Президента України провів зустріч з учасниками бойових дій і членами сімей загиблих українських військових

Про актуальні питання матеріального забезпечення та соціального захисту військових і членів їхніх родин йшлося на зустрічі керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака з учасниками бойових дій і членами сімей загиблих українських військових.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Для Офісу Президента вкрай важливо більш тісно співпрацювати з ветеранами та вибудовувати системний діалог, – зазначив Андрій Єрмак.

З метою налагодження активної взаємодії та долучення ветеранів до обговорення державних рішень з важливих для них питань було розглянуто можливість створення експертної ради за участі ветеранів при Президентові України.

Керівник Офісу Глави держави наголосив, що для Президента України Володимира Зеленського дуже важливо враховувати побажання ветеранів щодо реабілітації, працевлаштування, забезпечення житлом та інших соціальних питань.

«Нам важлива ваша точка зору щодо шляхів повернення Донбасу та Криму. Важлива ваша думка про реформу українського війська, про оборонні програми, про якість цивільних реформ, результати яких ви можете відчувати на собі. Тому ми хотіли б спілкуватися на постійній основі», – звернувся Андрій Єрмак до учасників зустрічі.