Кабмін заборонив виготовляти індивідуальні номерні знаки, які містять рашистську символіку

  Кабінет міністрів України заборонив замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки на транспортні засоби, які містять рашистську символіку. Про це інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

  У пресслужбі пояснили, що 21 квітня 2023 року Постановою КМУ № 367 були внесені зміни до Постанови КМУ №1081 “Про запровадження номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників”. Нововведення передбачає, що на українських номерних знаках не може бути емблем органів російської держави-терориста та збройних сил рфії: сухопутних військ, повітряно-космічних сил, військово-морського флоту, ракетних сил стратегічного призначення, і тому подібне.

  “Відповідно до законодавства під заборону потрапляють літери “Z” та “V”, використання яких в індивідуальному номерному знакові має натяк на символіку воєнного російського вторгнення на територію України. Тобто, використання цих літер окремо, а також у словах написаних кирилицею замість “З”, “С”, “В”, “Ф”. Така заборона стосується також написів та зображень, символіки комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму”, – пояснили у відомстві.

НАГАДУЄМО:

Українців оголосили “іноземцями” на окупованих територіях України