Історії патріотів, що загинули Сході України в червні 20-го.

За офіційними даними пресцентру ООС, у червні 2020-го внаслідок бойових дій загинули четверо героїв. Усі четверо – бійці ЗСУ.

13 червня під час виконання бойового завдання від мінно-вибухової травми, несумісної з життям загинув командир відділення взводу управління розвідувальної роти прапорщик Добрянський Леонід Цезарович із позивним «Старий». 

 

Чоловік родом з Житомирщини. До війни працював на заводі «Антонов». Проте коли розпочалась війна на сході України, не зміг стояти осторонь. Одним із перших він став на захист України у той пекельний час.

«Він піклувався про всіх, і навіть перебуваючи у відпустці, завжди здавав кров у госпіталі для поранених побратимів. Досвідчений, сміливий, йому довіряли й поважали як командири, так і бойові побратими» – говорять про Леоніда побратими.

Вдома в героя залишилися дружина і 24-річна донька.

 

Унаслідок снайперського вогню на фронті 18 червня загинув старший солдат Богдан Коваленко з 54-ї окремої механізованої бригади ЗСУ імені гетьмана Івана Мазепи. Хлопець помер під час евакуації до лікарні.

Загиблому був 22 роки. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ. Був навідником-оператором 2-го розвідувального взводу 1-го батальйону 54-ї бригади.

Вдома його навіки лишилися батько та бабуся.

 

17 червня під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок ворожого обстрілу загинув боєць 503-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗСУ старший матрос Ілля Струк, уродженець села Льотниче Володимир-Волинського району Волинської області.

В мирному житті прислуговував у церкві паламарем. Збирався піти до семінарії, проте плани перервала війна. У 2014 році хлопець пішов на військову службу.

Дома 24-річного хлопця чекала багатодітна родина – мати, батько, брати та сестри.

 

27 червня біля села Старогнатівка Бойківського району Донецької області внаслідок розриву невідомого боєприпасу поранено двох українських військових. Один з них не витримав множинних травм і загинув. Так перестало битися серце Івана Дедюха з «Айдару».

Іван був родом з Тернопільщині. На Донбасі воював із 2014-го.

Тепер йому назавжди 37. Вдома в загиблого залишилась нещасна матір.

Безмірна слава нашим полеглим захисникам!