Ірина Верещук – 12 березня із 14 гумкоридорів спрацювали 9 (ВІДЕО) – Nova

Ірина Верещук – 12 березня із 14 гумкоридорів спрацювали 9 (ВІДЕО)

Поділитися:

  За словами Ірини Верещук, із 12 “зелених/гуманітарних коридорів” спрацювали 9.

 

  Не спрацював гумкоридор в Енергодарі –  колону не пропустили до міста російські окупанти. У Київській області гумкоридор спрацював частково: “зелені коридори” з Ворзеля та Ірпеня не запрацювали, але з Бучі вдалося вивезти майже тисячу людей.

 

   Із Сум виїхали 8000 осіб, із населених пунктів області: Краснопілля, Конотоп, Лебедін, Велика Писарівка – ще 3000.

 

   Енергодар (Запорізька область) – гумкоридор не спрацював, виїхала колона гуманітарки, зупинилися на блокпосту, бо їх не пропустили російські війська. Половину вчорашнього гуманітарного вантажу російські окупанти розікрали.


  Київська область – спрацювала частково. Ворзель та Ірпінь не запрацювали, з Бучі вивезли майже 1000 людей. Із Гостомелю вивезли 600 людей. Козаровичі не спрацювали, у Бородянці сьогодні також були обстріли і до людей теж не доїхали. Немішаєве – 1264 особи виїхали.


  Російські окупанти взяли під контроль гуманітарну колону, яка їхала із Запоріжжя до Маріуполя. Які ж тварюки. На кожному блок-пості окупанти насильно вилучали їжу, одяг та засоби гігієни”, – повідомили у Запорізькій ОДА.