IREX оголошує конкурс програм з реінтеграції ветеранів

  Благодійна неприбуткова організація IREX інформує про конкурс грантових проєктів для організацій, що підтримують ветеранів та ветеранок у таких напрямках:

  • Доступ до якісних, гендерно-чутливих та необхідних сервісів психосоціального та ментального здоров’я.
  • Розширення можливостей працевлаштування та професійного розвитку. 
  • Надання допомоги найбільш вразливим групам ветеранів (зокрема, жінкам-ветеранкам, представникам та представницям ЛГБТКІ спільноти, тощо). 
     

  Більше інформації з посиланнями на шаблони документів та реєстраційну форму є на нашій Facebook сторінці:  
https://www.facebook.com/VeteranReintegrationProgram/posts/pfbid02iJCczMMS4PrnrCEBoqJMdimGG1xLJGuNeDQj1cHD8N7fNHndUbkmpdfuhTHvscucl

  Грантовий конкурс проєктів продовжується. IREX відповідає на декілька найпоширеніших запитань, які надійшли в перші дні після публікації анонсу.

Який розмір гранту?

 Команда НЕ встановлювала ні максимального, ні мінімального розміру гранту. Відповідно, громадські організації самостійно формують бюджет проєкту, необхідний для досягнення поставлених цілей. Бюджет повинен бути ринковим та містити лише дозволенні закупівлі та послуги (перелік НЕдозволених закупівель є в документі-описі)

Чи можна подати на розгляд проєкт, який буде поєднувати декілька напрямків?

Так. Варто чітко пояснити необхідність поєднання декількох напрямків та досягнення проєктних цілей.

Чи можуть брати участь у конкурсі благодійні організації?

Так. Якщо організація має статус неприбутковості та в її статуті вказаний напрямок діяльності, який відповідає одному чи декільком напрямкам реалізації проєктів, що вказані в анонсі.

Чи можна додавати в бюджет послуги фахівців з комунікацій, рекламу та інші комунікаційні послуги?

Звісно. Для залучення цільової аудиторії, розробки матеріалів, проведення заходів, інформування про проєкт вам знадобляться відповідні фахівці та комунікаційні інструменти. Будь ласка, передбачте це для реалізації вашого проєкту та прорахуйте в бюджеті

ВАЖЛИВО!

Минулого року в нас була можливість продовжити реалізацію проєктів наших грантерів на 2-3 місяці з урахуванням усіх умов, в яких працювали українські організації.
 
Цього року, всі проєкти мають бути завершенні ВЧАСНО, не пізніше червня 2024 року. Можливості продовження імплементації проєктів для досягнення всіх запланованих показників НЕ буде.
 
Відповідно, під час планування та подачі грантової заявки, врахуйте допустимі терміни та узгодьте їх з досягненням запланованих результатів, і можливими ризиками.

Нагадуємо:

Кроки, щоб стати учасником конкурсу:
1.) Уважно ознайомтеся з детальною інформацією щодо участі у конкурсі: https://cutt.ly/2wvt3Qr3
2.) Завантажте пакет шаблонів документів (проєктна пропозиція та бюджет): https://cutt.ly/GwvtA8FK
3.) Сформований пакет документів прикріпіть при заповненні електронної форми: https://cutt.ly/LwvtS093
 
Розглядатимуться заявки, заповнені лише українською мовою!
 
Зверніть увагу, що дедлайни відрізняються для різних напрямків!
 
? Дедлайн для напрямку соціально-психологічної підтримки та працевлаштування: 10 жовтня 2023 року включно, до 23:59 (UTC+2, час за Києвом).
? Дедлайн для напрямку підтримки ветеранів, що належать до вразливих груп: 15 жовтня 2023 року включно, до 23:59 (UTC+2, час за Києвом).
 
Очікуємо на Ваші заявки та бажаємо успіху!