Invictus Games-2023 – визначено умови та строки відбору кандидатів до складу національної збірної команди України

  Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до складу національної збірної команди України для участі в Invictus Games-2023 відбудуться у квітні наступного року. Але реєстрація та анкетування учасників розпочнеться в січні.

 Про це під час включення до інформаційного марафону національних телеканалів розповіла міністерка в справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

 

 «Силові відомства подадуть свої кандидатури для відбіркових змагань серед військовослужбовців, які зазнали поранень і повернулись до військової служби. Крім цього, на сайті Мінветеранів буде проводитися анкетування серед ветеранів, які бажають взяти участь у відборі. Після цього будуть визначені Захисники і Захисниці, які братимуть участь у всеукраїнському відборі», – повідомила Лапутіна.

 

  Пані міністерка також додала, що днями відбулася зустріч команди Мінветеранів з представниками Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради, на якій область та місто розглядали як майбутнє місце проведення спортивного тестування.

 

  Головним тренером збірної України призначено Олену Яновську. Вона легкоатлетка, майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, тренерка з легкої атлетики збірної команди України на Іграх Нескорених 2022 року, головний тренер збірної команди України на Іграх Воїнів 2022 року.

 

  Юлія Лапутіна наголосила, що спортсмени, які не потраплять до української збірної, будуть долучені до розгалуження системи ветеранського спорту: «Ми хочемо, щоб спорт ветеранів став цілою мережею відновлення Захисників і Захисниць, які зазнали поранень. Тому започатковано ветеранський спорт як окремий вид спорту, – розповіла Юлія Лапутіна. – У планах – створити загальнонаціональну мережу спортивних осередків для ветеранів і членів їхніх родин, щоб усі вони залучалися до процесу відновлення та психологічної реабілітації».

 

Заставка НАГАДУЄМО