Як у Харківський області діти учасників АТО Відсвяткували День Святого Миколая!

Щира подяка Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, що дали змогу на День Святого Миколая дітям учасників АТО з різних районів Харківської області зануритись у Святкову казку присвячену Дню Святого Миколая, отримати безліч позитивних емоцій і смачних подарунків.

Проте діти не усіх районів Харківської області змогли потрапити на дитяче свято. Замість радісних і щасливих посмішок, на дитячих лицях були сльози образи. Винуватцями в цих сліз став голова Об’їденої Територіальної громади Коломацького району Гуртовий Володимир Григорович та керівник відділу освіти, молоді і спорту Коломацької Об’єднаної Територіальної громади Нефідов В’ячеслав Миколайович.

Ці два чиновники пообіцяли надати дітям Коломацького району автобус для того, щоб вони змогли потрапити на свято в місто Харків. Коли дітлахи зібралися їхати на виставу, автобус не приїхав, а ці, не можемо підібрати слів, два покидьки не відповідали на дзвінки і потім просто відключили їх. Навіть страшно подумати яку душевну травму отримали діти. Які не один день мріяли про зустріч зі Святим Миколаєм.

Хочемо щоб усі знали цих “ЧИНУШ”, які довели дітей до сліз своїм жахливим вчинком:

Голова Об’єднаної Територіальної Громади Коломацького районна
Гуртовий Володимир Григорович.

Це ГУРТОВИЙ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ – Голова Об’єднаної Територіальної Громади Коломацького районна.

керівник відділу освіти, молоді і спорту Коломацької Об’єднаної Територіальної громади Нефідов В’ячеслав Миколайович

Та НЕФІДОВ В’ ЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ – керівник відділу освіти, молоді і спорту Коломацької Об’єднаної Територіальної Громади.

Ось вона турбота за дітей своєї громади!

ГАНЬБА ТАКИМ людям!

Дуже шкода діточок Коломацького району! Сльози цих дітей на вашій совісті!!!

Якщо ви – чиновники, не можете зробити дітям свято, не заважайте громадськості!!!!!!

Окремо хочемо ПОДЯКУВАТИ керівникам ВеликоБурлуцької громади за те що знайшли змогу доставити дітей в Харків на свята! Та Вовчанської громади, що теж долучились.