І знову українські високопосадовці завели розмови за подачу води з України на Крим

  Україна може розпочати постачання води на окупований Російською Федерацією Кримський півострів тільки в тому разі, якщо міжнародні місії зафіксують можливість гуманітарної загрози українцям, що проживають на півострові. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков (на фото) в інтерв’ю BBC News Україна.

 

  “Цистернами, бочками, як завгодно. Три КПВВ – Каланчак, Чонгар, Чаплинка, дороги є, повеземо. Забезпечимо Червоний хрест – під їх прапором, не проблема. Людей напоїмо. Якщо насправді моніторингова місія, міжнародна гуманітарна місія скаже: “Люди, треба допомагати”, – заявив він.

 

  Разом з тим Резніков проговорив і офіційну позицію Києва: “Позиція України дуже чітка і зрозуміла. Після деокупації Криму – буде поставка води як на територію своєї країни”.

 

  В анексованому Криму спостерігається складна ситуація з запасами води: річки міліють і пересихають, а деякі водосховища вже висохли. Північно-Кримський канал за вісім років російської окупації півострова став абсолютно занедбаним і, навіть, якщо росіяни завтра підуть з півострова, технічно немає можливості відразу відновити його роботу.

 

  Але найголовніше – про яких «українців» так піклується Рєзніков? Чи, випадково, не про членів сімей російських військових, які «понаїхали» на півострів за роки окупації?

 

Нагадуємо: