В Міноборони презентували оновлений літній жіночій однострій

  Після активного залучення жінок до військової служби в Збройних Силах виникла проблема під час комплектування їх одностроєм. Спочатку жінкам видавали “чоловічі комплектни” однострою, який вони змушені були перешивати на себе. Збільшення кількості жінок-військослужбових поставило на поярдок днний питання забезпечення їх комплектами  однострою, пошитому із урахуванням антропометричних даних жінок.

  Сьогодні в Міністерстві оборони України під головуванням заступника Міністра оборони України Дениса Шарапова відбулася нарада з питань розробки костюма літнього польового для військовослужбовців-жінок (КЛП тип 2) та жіночої білизни (труси та топ). Участь у заході також взяли представники Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, громадської організації «Смілива Україна», громадської ініціативи Forma Two і вітчизняних виробників – ТОВ «МІК», ПП «АЛЛЕН БІЗНЕС» та ПАТ «Трикотажна фабрика «РОЗА».

Було представлено модель костюма літнього польового для військовослужбовців-жінок, яка отримала найбільшу кількість позитивних відгуків після проведених військових (дослідних) випробувань в одній із військових частин ЗСУ. про це розповідається на сайті Міноборони.

   «Куліска на кітелі, за рахунок якої жінка може відрегулювати зайвий об’єм тканини на спині. Вкорочений кітель та розрізи по боках для зручності нахилів та присідань. Еластична стрічка під колінами, яка дає можливість зменшити ширину штанини. Завищена лінія талії в штанах з «тунельним» поясом, який передбачений у разі зміни об’ємів талії військовослужбовиці, наприклад, вагітності на ранніх строках. Всі ці зміни було враховано та закладено у нові лекала костюма літнього польового для жінок-військовослужбовців. Щодо білизни: вона універсальна, з високою посадкою, у складі бавовна та еластан, гарно тягнеться й тримає форму, – розповіли військовослужбовиці ЗСУ, які брали участь у дослідній експлуатації.

  В подальшому, після затвердження нормативно-технічної документації та зразків-еталонів на зазначені предмети речового майна, буде здійснена їх закупівля.

НАГАДУЄМО:

Триває конкурсний відбір у корпус помічників ветерана