Готові відбити будь-який повітряний удар

Командування Повітряних сил провело командно-штабні тренування, які мали продемонструвати готовність української протиповітряної оборони до нападів потенційного ворога. Хід їх проведення перевірив особисто командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.

 

У ПвК «Центр» генерал-полковним відвідав бригаду тактичної авіації, яка дислокується на Полтавщині. Там він перевірив стан управлінського апарату та порядок організації несення бойового чергування. Пізніше Сергій Дроздов заслухав командира бригади щодо стану справ у ввіреній йому частині, зустрівся з курсантами останьього курсу місцевого льотного фа культу та поспілкувався з льотчиками, інженерами та техніками.

 

У штабі ПвК «Схід» журналістам повідомили, що учасники масштабних тренування займалися удосконаленням навичок ефективного управління застосуванням військ і у ході окремих операцій, і під час бойових дій.

Результатами навчань командування залишилося задоволене, відзначивши для журналістів, що українці можуть бути впевненими, що сили ППО разом з Повітряними силами зможуть їх захистити.

Нагадаємо, закінчилася ротація наших солдат у Косово.

Закінчилася ротація українських миротворців у косово