Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що Україна не готує наступ на Донбас

  Повідомлення про “підготовку України до наступу на Донбас” не відповідають дійсності, – стверджує Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак. Він заявив, що звинувачуючи в “підготовкці до наступу на Донбас” Кремль у такий спосіб намагається дискредитувати Україну на міжнародній арені, йдеться в його заяві.

 

   “Повідомлення, поширені державою-агресором російською федерацією про нібито “підготовку України до наступу на Донбас” не відповідають дійсності та носять характер цілеспрямованої кампанії з дезінформації. Ця кампанія має на меті дискредитувати Україну на міжнародній арені, посіяти паніку серед населення тимчасово окупованих територій, змінити інформаційний порядок денний для просування геостратегічних інтересів Кремля”, – зазначив Хомчак.

 

  Головнокомандувач ЗСУ закликає ЗМІ не піддаватися на провокації і не поширювати дезінформацію.

 

  “Вкотре наголошую, що Збройні Сили України готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і у випадку ускладнення воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки навколо України. Використовуючи залякування та шантаж застосування військової сили, РФ штучно загострює ситуацію для досягнення власних геостратегічних цілей. Нарощення міжвидових угруповань військ (сил) уздовж державного кордону та на тимчасово окупованих територіях України використовується Кремлем у якості додаткового інструменту тиску”, – додав Головнокомандувач ЗСУ.

 

Нагадуємо: