Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 537 доба

  Триває 537 доба війни. Як інформує пресслужба Генштабу ЗСУ минулої доби сталося 33 бойових зіткнення з ворогом.
  Російські загарбники атакували ЗСУ на Куп’янському напрямку – на південний схід від Андріївки Луганської області.

  Поблизу Донецька ЗСУ вже півтора роки стримують шалений натиск рашистів на Авдіївку та Мар’їнку. Вчорашній день не став винятком.

  На Бахмутському напрямку ворог спробував відновити втрачені позиції в районах Андріївки та Кліщіївки.

  На Шахтарському напрямку рашисти ходили в контратаки на захід від Старомайорського, а на Запорізькому напрямку – в районі на схід від Роботиного. ЗСУ мають певні успіхи біля Урожайного та Старомайорського і продовжують наступати на Мелітопольському та Бердянському напрямах, закріплюються на досягнутих рубежах, ведуть контрбатарейну боротьбу.

  Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомлила, що ЗСУ успішно виконали завдання на лівому березі Дніпра у Херсонській області, проте у Міноборони поки не розкривають всіх подробиць операції.

  Кремлю начхати на Донбас, коли з Кримом буде покінчено, –  заявив колишній командувач армії США в Європі генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес. Генерал переконаний, що Кримській півострів – це ключ до перемоги України в цій війні. “Я дуже вірю в український Генштаб та його солдатів. Ізолювати Крим і зробити його неприступним для російських військ – ось як вони переможуть”, – сказав Ходжес.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 536 доба