На Тернопільщини, в музеї національно-визвольної боротьби, відкрилась виставка ветеранки-художниці Луців (Логуш) Світлани Богданівни: Художника, Воїна, Мами, Патріота, і просто Красуні.

ДОВІДКА: старший солдат Світлана ЛУЦІВ, радіотелеграфіст радіостанції радіогрупи ІТВ, позивний “Відьма”.
Здобутки: професійний художник, учасниця всеукраїнських та міжнародних художніх пленерів та виставок.
Захоплення: історична реконструкція подій, кінематограф, спорт. Життєве кредо – не втрачати людяності у будь-якій ситуації.

Коли почалася війна, Світлана покинула професію художника та стала стрільцем-санітаром в рядах добровольчого батальйону «Айдар».

На фронті у вільні хвилини вона продовжувала малювати використовуючи замість полотен дошки від ящиків з-під використаних боєприпасів.

У цьому – особливість картин із серії «Фронтові замальовки», які представлені в експозиції виставки.

Сюжети картин – фронтові будні, портрети бійців.

Виставка відкрилася саме в музеї національно-визвольної боротьби.

Нагадуємо: