Флешмоб “Стоп-фейк”

Курсанти військової академії (м. Одеса) взяли участь у незвичайному флешмобі проти впливу підривної кремлівської пропаганди, яка направлена на розхитування суспільно-політичної обстановки в середині нашої країни та армії зокрема.

Пресслужба академії зняла відеоролик, в якому курсанти академії застерігають своїх колег з інших вищих військових закладів, та всіх військовослужбовців Збройних Сил України від маніпулювання їхньою громадською думкою, закликають усіх до розумного, виваженого ставлення до інформації, яка висвітлюється у соціальних мережах та відомих інтернет-платформах. Адже підступні кремлівські й проросійські пропагандисти під виглядом вітчизняних громадських груп, сторінок небайдужих громадян створюють у соціальних мережах, популярних месенджерах фейкові сторінки, які наповнюють брудною неправдивою інформацією щодо економічної та військово-політичної ситуації в Україні.

 

Російські боти розповсюджують чутки нібито про жахливе становище в окремих сферах життя нашого суспільства, втягують у дискусії представників різних соціальних шарів населення, зокрема військовослужбовців. Так звані очевидці різних жахливих подій барвисто розповідають про  всебічну зраду і крах системи. Таким чином, активізуючи брехливий наступ на ідеологічному фронті, вони намагаються вплинути на психологічний стан українського суспільства, внести розкол і розбрат серед людей.

 

 За матеріалами АрміяInform