Фахівці вже розробляють програмне забезпечення для оформлення УБД через Дію - Новини ветеранів зі всієї України

Фахівці вже розробляють програмне забезпечення для оформлення УБД через Дію

Фахівці вже розробляють програмне забезпечення для оформлення УБД через Дію

Документи на статус учасника бойових дій в Україні скоро можна буде подати онлайн. Нині для того, аби це зробити, ветеран має звернутися до спеціальної комісії або до військової частини.

Про це на брифінгу Міністерства у справах ветеранів заявив заступник директора Департаменту цифрового розвитку та трансформації — начальник відділу ведення державного Реєстру ветеранів війни Денис Берестов.

За його словами, нині розробляють програмне забезпечення, завдяки якому можна буде подати звернення, аби отримати статус учасника бойових дій.

Останні записи

ГО «Спілка ветеранів СОУ» ініціює зміни до законопроєкту про перехід від служби до цивільного життя

ГО «Спілка ветеранів СОУ» ініціює зміни до законопроєкту про перехід від служби до цивільного життя

ГО «Спілка ветеранів Сил Оборони України» запропонувала депутатам доопрацювати законопроєкт про систему переходу військовослужбовців до цивільного життя. У зверненні організація