Ексдиректору ДП Антонов повідомили про підозру, – Нацполіція

  Через службову недбалість ексдиректора ДП «Антонов» російські окупанти знищили найбільший у світі літак АН-225 «Мрія». Сума завданих державі збитків становить понад 8,4 млрд грн, інформує пресслужба Нацполіції.

  Встановлено, що експосадовець, попри застереження державних органів та достеменно знаючи про припинення страхового покриття на це повітряне судно, не забезпечив передислокацію літака в безпечне місце. У результаті під час повітряної атаки рашистських загарбників на аеропорт «Гостомель» літак АН-225 «Мрія» згорів.

  Також під час досудового розслідування встановлено, що напередодні військового вторгнення росії в Україну літак був технічно справний і повністю готовий до вильоту. Але колишній генеральний директор ДП «Антонов» не віддав відповідного наказу та проігнорував доповіді та пропозиції підлеглих, які намагалися врятувати літак.

  Окрім того, слідчі перевіряють інформацію щодо можливості евакуації ще шести літаків, у тому числі Ан-124 «Руслан», які тоді також перебували на території аеропорту.

НАГАДУЄМО:

Майже рік триває пожежа на бурових вишках Бойка