Директор санаторію на Тернопільщині присвоїв велику суму грошей, призначених для реабілітації учасників бойових дій, – СБУ.

Співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України спільно з прокуратурою викрили механізм привласнення бюджетних коштів, виділених на психологічну реабілітацію учасників бойових дій.

Про це повідомили в прес-центрі СБ України.

У повідомленні відзначається: ” Оперативники СБ України встановили, що директор санаторного комплексу на Тернопільщині присвоїла бюджетні кошти у великих розмірах, виділені медичній установі у рамках реалізації бюджетної програми. За рахунок цієї суми пройти курс психологічної реабілітації повинні були майже сто учасників бойових дій.

За результатами проведення слідчих дій директорові повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 і ч. 4 ст. 19

СБ України під час заходів, спрямованих на попередження і усунення загроз національним інтересам держави у військовій сфері, зокрема по соціальному захисту військовослужбовців і учасників АТО, викрила декілька фактів розтрати бюджетних коштів, передбачених на психологічну реабілітацію учасників ООС (АТО), організованих посадовцями санаторних курортних установ і Державної служби України у справах ветеран війна і учасник антитерористичний операція.

Співробітники СБ України продовжують реалізацію комплексу заходів, спрямованих на недопущення розкрадання державних коштів, виділених на потреби ООС, у тому числі на бюджетну програму “Заходи по психологічній реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”.