Дружина загиблого захисника України втілює у життя мрію чоловіка – розвиває равликову ферму

  Світлана та Іван Прибило почали займатися равликовим бізнесом навесні 2022 року. Вони побудували равликову ферму на 50 сотках землі. Під час війни чоловік разом зі своїм молодшим сином стали на захист українців у лавах 67-го батальйону ТрО ЗСУ. Незабаром родина дізналася про смерть Івана від крововиливу після отриманої контузії на полі бою.

  Равликова ферма була великою мрією Івана, тому родина продовжила розвивати справу. Дружина та невістка полеглого відправили проєкт створення равликових гастротурів на конкурс #Варто «РобиТИ Своє». Й виграли грант від організаторів БФ «МХП-Громаді» та УВФ Мінветеранів. «І ось незабаром на равликову ферму приїдуть перші гастротуристи й мрія полеглого Івана далі житиме», – йдеться у повідомленні.

  У травні  цього року десять українських ветеранів та їхні родини стали переможцями конкурсу #Варто “РобиТИ своє”, який реалізується благодійним фондом “МХП-Громаді” спільно з Українським ветеранським фондом Міністерства ветеранів. Серед проєктів-переможців, зокрема страусина ферма, вирощування равликів, виробництво та реалізація екопродукції бджільництва тощо.

  Також варто нагадати, що “МХП-Громаді” і бренд Kurator анонсували новий конкурс бізнес-ідей: підприємці-ветерани і ТПО зі сфери громадського харчування можуть отримати гранти до 100 тис. грн. Деталі та умови участі можна знайти на офіційному сайті конкурсу: https://doyourbusiness.com.ua/.

НАГАДУЄМО:

Завдяки благодійникам з’явилась можливість проводити складні операції