Друга делегація американських конгресменів прибула на Тайвань

  Друга делегація складі п’яти американських конгресменів, на чолі із сенатором Едом Маркі від штата Массачусетс, прибула сьогодні на острів Тайвань, повідомило APNews.

 

   Після візиту на острів “першої” делегації представників Конгресу США, яку очолювала спікерка Палати представників Ненсі Пелосі, не минуло й двох тижнів, і от уже “другий візит”.


  Повідомляється, що американська делегація перебуватиме на Тайвані два дні – 14 і 15 серпня. У конгресменів США заплановані зустрічі з лідерами цієї невизнаної у Світі країни. Під час зустрічей планується обговорення американо-тайванські відносин, проблем регіональної безпеки, питань торгівельних відносин, інвестицій. Також будуть визначені глобальні ланцюжки поставок та розглянуті інші важливі питання, які становлять взаємний інтерес.


  У відповідь на “другий візит” КНР підняв у повітря військові літаки, які демонстративно увійшли до зони протиповітряної оборони Тайваню. Після “першого візиту” американських конгресменів на острів, КНР розпочав військові навчання, які продовжив до 15 серпня. Аналітики прогнозують, що завтра КНР оголосить про друге продовження військових навчань ще мінімум на тиждень.

 

Заставка НАГАДУЄМО