До кримських берегів припливли кораблі з Єгипту

 Кораблі Військово-морських сил Єгипту припливли до Чорного моря для спільних навчань з ВМФ Росії. Про це інформує Український Мілітарний Портал з посиланням на Shipspotting Istanbul Strait.

 

 Єгипетська ескадра планує взяти участь у спільних навчаннях Військо-морського флоту Росії та флоту Єгипту, які заплановані на 17 – 24 листопада 2020 року.

 

 Як повідомило військове відомство РФії, “під час навчань тактичні групи бойових кораблів Чорноморського флоту ВМФ Росії та ВМС Єгипту за підтримки авіації відпрацюють спільні завдання щодо захисту морських шляхів”. Під керівництвом об’єднаного штабу РФ і Єгипту, кораблі Єгипту та Росії відпрацюють організацію всіх видів захисту та оборони в морі, проведуть ракетні та артилерійські стрільби. За задумом також планується розгортання сил для організації зв’язку і поповнення запасів у морі.

 

На фото:

 

Корвет EL FATEH 971, прийнятий до складу ВМС Єгипту у 2017 році. Водотоннажність 2500 тонн, довжина 102 метри, швидкість 28 вузлів. Озброєння – 76-мм гармата OTO Melara, 16 зенітних керованих ракет у вертикальній пусковій установці VLS, 8 протикорабельних ракет MM40 Exocet і 2 строєні торпедні установки.
Ракетний катер M.FAHMY, побудований американською суднобудівною компанією і прийнятий на озброєння у 2015 році. Водотоннажність 600 тонн, довжина 63 метри, швидкість 41 вуз. Озброєний вісьмома протикорабельними ракетами «Harpoon» і зенітними ракетами в установці RIM-116. Додатково має 76 мм гармату OTO MELARA Mk75.

Нагадуємо: