ДК «Укроборонпром» передав ЗСУ п’ять відремонтованих самохідних артилерійських установок «Гвоздика»

ДП «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав для Збройних Сил України чергову партію з п’яти відремонтованих самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика».

— Ремонтні роботи виконано вчасно, згідно з договором про державні гарантії за 2019 рік, реалізація якого закінчується у червні поточного року. Керівництво підприємства зробило все необхідне, щоб вчасно виконати зобов’язання перед державою, навіть попри особливий режим роботи під час карантину, — повідомив заступник гендиректора «Укроборонпрому» з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки Ігор Фоменко.

За словами директора Шепетівського ремонтного заводу Олега Туринського, в умовах карантину підприємство змушено вийшло на простій, але частина працівників, залучених до виконання ДОЗ, вправно виконувала свою роботу з дотриманням безпекового режиму.

Усього в першому кварталі 2020-го Шепетівський ремонтний завод відвантажив Міноборони України 20 відремонтованих одиниць техніки, з них 16 самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика» та 4 самохідні гаубиці 2С3М «Акація».

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».