Депутат Забродський пообіцяв розширити право ветеранів на оздоровлення (ВІДЕО)

 

Генерал-лейтенант ЗСУ, колишній Командувач АТО і Десантно-штурмових військ, ветеран та нардеп Михайло Забродський розказав про нову можливість для реабілітації, яка з’явиться у атовців. Про це він повідомив в ексклюзивному інтерв’ю для “Нова: новини ветеранів”.

 

Забродський був одним з ініціаторів внесення змін до статті 13 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни щодо лікування в усіх закладах Міноборони, а не тільки у ветеранських закладах. Зміни було прийнято, але наразі вони ще не вступили в дію.

 

“Донедавна, якщо ти солдат, ти мав право на лікування у госпіталях… Як тільки ти звільнився, був поранений, ти автоматично ставав потенційним пацієнтом Госпіталів ветеранів війни, а ряд цих закладів закрила місцева влада… А зміни були направлені на те, щоб ветерани змогли користуватися медичними закладами ЗСУ на всіх тих правах, які зараз є у діючих військових” – заявив Забродський.

 

Нагадаємо: